Valmentajanimityksiä
22.2.2017 19:11 Uutiset / Pääsivusto

Valmentajanimityksiä

KKP D1 - LKK Valmentajat kaudelle 2017 - 2018

D1 juniorit

Vastuuvalmentaja Antti Kesti
050 487 1951 antti.kesti@gmail.com

D2 juniorit

Vastuuvalmentaja Harri Männikkö
040 087 9800 harri.mannikko@tervavayla.fi

E1 juniorit

Vastuuvalmentaja Sami Räisänen
040 754 4911 samiraisanen88@gmail.com

E2 juniorit

Vastuuvalmentaja Antti Tervo
044 987 6152 ahtervo@gmail.com

F1 juniorit

Vastuuvalmentaja Kari Stenroth
044 050 3712 kari.stenroth@kkpjuniorit.fi

F2 juniorit

Vastuuvalmentaja Sami Hamari
040 552 5939 sami.hamari@securi.fi

Leijona G

Vastuuvalmentaja Tuomas Repola
045 625 8992 tuomas_repola64@hotmail.com

Special Hockey

Vastuuvalmentaja Janne Käyhkö
040 969 1406 kayhko@outlook.com

LKK rehtori
Tero Heikka 040 311 4987 tero.heikka@gmail.com


   
Lisää uutisia
Kiimingin Kiekko-Pojat ry
«  Lokakuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
 
Kategoriat