F1-10 Joukkueen ottelulista
Pvm Sarja Paikka Ottelu
11.03.2020 Leijonaliiga Raksila 2 K-Laser Keltainen ja Musta - KKP Musta
09.03.2020 Harkkapeli Jääli KKP F2 - KKP F1
23.02.2020 Leijonaliiga Raksila 2 Kärpät Keltainen ja Musta - KKP Musta ja Punainen
21.02.2020 Harkkapeli Oulunsalon jäähalli KKP F1 - Kiekko-Laser
19.02.2020 Leijonaliiga Liminka LiKi Red ja White - KKP Sininen ja Valkoinen
16.02.2020 Harkkapeli Jääli KKP E2 - KKP F1
10.02.2020 Harkkapeli Jääli KKP F1 - KKP F2
08.02.2020 Leijonaliiga Linnanmaa 1 KKP Musta ja Punainen - K-Laser Valkoinen ja Punainen
02.02.2020 Leijonaliiga Linnanmaa 1 Kiekko-Oulu ja Ahmat Oranssi - KKP Punainen
01.02.2020 Leijonaliiga Linnanmaa 1 KKP Sininen ja Valkoinen - K-Laser Keltainen ja Musta
31.01.2020 Harkkapeli Jääli KKP E2 - KKP F1
26.01.2020 Leijonaliiga Raksila 2 Kärpät Sininen ja Kiekko-Oulu - KKP Sininen ja Valkoinen
23.01.2020 Leijonaliiga Liminka LiKi Red ja White - KKP Musta ja Punainen
18.01.2020 Leijonaliiga Linnanmaa 1 KKP Musta ja Punainen - K-Laser Musta ja Keltainen
16.01.2020 Leijonaliiga Kempele K-Laser Valkoinen ja Punainen - KKP Sininen ja Valkoinen
11.01.2020 Leijonaliiga Linnanmaa 1 KKP Sininen ja Valkoinen - Ahmat oranssi ja Kiekko-Oulu
04.01.2020 Turnaus Kalajoki - - KKP F1
21.12.2019 Turnaus Haaparanta - - KKP F1
16.12.2019 Harkkapeli Jääli KKP F1 - KKP F2
15.12.2019 Harkkapeli Jääli KKP E2 - KKP F1
11.12.2019 Leijonaliiga Linnanmaa 1 K-Laser Musta ja Kärpät Sininen - KKP Musta ja Punainen
08.12.2019 Leijonaliiga Raksila 2 Kärpät Musta ja Keltainen - KKP Sininen ja Valkoinen
24.11.2019 Leijonaliiga Raksila 2 Kärpät Punainen ja Valkoinen - KKP Sininen ja Valkoinen
23.11.2019 Salibandy - OFBC Challenge Cup Kastelli B Sali OFBC F1-10 Musta - KKP Musta ja Punainen
10.11.2019 Leijonaliiga Jääli KKP Musta ja Punainen - Kiekko-Oulu ja Ahmat Oranssi
04.11.2019 Leijonaliiga Jääli KKP Valkoinen ja Sininen - KKP Musta ja Punainen
02.11.2019 Salibandy - OFBC Challenge Cup Kastelli B Sali OFBC F1-10 Vihreä - KKP Valkoinen ja Sininen
27.10.2019 Leijonaliiga Raksila 2 KKP Musta - K-Laser Valkoinen ja Punainen
19.10.2019 Harkkapeli Raksila 2 K-Laser - KKP Punainen ja Sininen
12.10.2019 Salibandy - OFBC Challenge Cup Kastelli B Sali OFBC F1-10 Valkoinen - KKP Musta ja Punainen
06.10.2019 Harkkapeli Jääli KKP Punainen ja Sininen - TiHC
28.09.2019 Harkkapeli Linnanmaa 2 KKP F1 Musta - KKP E2
28.09.2019 Harkkapeli Linnanmaa 1 KKP Punainen ja Sininen - KKP F2
15.09.2019 Turnaus Raahen jäähalli - - KKP Sininen, Punainen ja Musta
F1-10
«  Heinäkuu   »
Kategoriat